چرا از نمایشگاه گوانجو بازدید کنیم؟

نمایشگاه گوانجو یکی از بزرگترین رویدادهای جهانی در عرصه تجارت و بازرگانی جهانی می‌باشد. نمایشگاه گوانجو میعادگاه تاجران بزرگ دنیا و بزرگترین تولیدکنندگان از سراسر دنیاست. این نمایشگاه هر سال دو مرتبه و در هر دوره در 3 فاز مختلف با حضور صنایع گسترده برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان

شرکت کنندگان و به اصطلاح غرفه‌داران نمایشگاه کانتون فیر گوانجو از صنایع مختلف و متفاوت از کشور چین و دیگر کشورهای جهان می‌باشند. هدف غرفه‌داران و شرکت کنندگان در این رویداد، به رخ کشیدن اعتبار و قدرت آنها در حوزه مورد نظر است. در هر روز از این نمایشگاه، بیش از 24000 شرکت چینی حضور پیدا می‌کنند. در میان آنها، 51 درصد سهم تولیدکنندگان، 38 درصد شرکت‌های تجارت خارجی و 11 درصد شرکت‌های تجاری صنعتی هستند. 110 غرفه بین‌المللی در مجموع برای دعوت از صاحبان مشاغل از کشورهای دیگر جهان در نظر گرفته شده است. نمایشگاه گوانجو چین یک پلت فرم برای نشان دادن نقاط قوت خود، بالا بردن و اعتبار بخشیدن به برند و نام تجاری خود و تبادل اطلاعات برای غرفه داران از خانه و خارج از کشور تلقی می‌شود.

نمایشگاه ها

نمایشگاه کانتون یک رویداد تجاری بزرگ جامعیت و تخصص است. از شگفتی‌های این نمایشگاه وجود بیش از 150،000 نوع از محصولات چینی با کیفیت و کالاهای خارجی با ویژگی‌های متمایز است. نرخ تجدید محصولات چینی بیش از 40٪ در هر روز است.

نحوه برقراری ارتباط تجاری با نمایشگاه

خریداران خارجی می‌توانند با دفتر مشاوران اقتصادی و بازرگانی چین، مرکز تماس بخش نمایشگاه مرکز تجارت خارجی چین و یا دفتر نمایندگی هنگ کنگ نمایشگاه تماس حاصل کنند. البته بهترین و آسان‌ترین راه ارتباط با مسئولین نمایشگاه، از طریق وبسایت www.cantonfair.org.cn صورت می گیرد.

VIP سالن خدمات

در نظر گرفتن یک سالن VIP برای پذیرایی ویژه از خریداران وفادار، شرکای تعاونی، مقامات مهم خارجی و تجار با سابقه در نمایشگاه کانتون از دیگر ویژگی‌های ویژه‌ی این نمایشگاه بین‌المللی می‌باشد.

دعوت دوستان به خرید از طریق ایمیل

در این نمایشگاه شرایطی فراهم است که شما می‌توانید کالاهای بازدید شده در نمایشگاه را در صورت صلاحدید به دوستان خود در سراسر دنیا و از طریق ایمیل پیشنهاد داده و بابت این کار جایزه و هدیه دریافت کنید.

یادداشت‌های خواندنی نمایشگاه

""فضای پلت فرم ایجاد شده توسط شرکت‌های بین‌المللی باعث می شود که در آن ما بتوانیم با تبادل تعاملی با سازنده کالا، با تامین کنندگان بیشتری در زمان کوتاه آشنا شویم و این بی‌نظیر است.""

""میزان نیاز ما به کالا برای تجارت جهانی در دنیا بسیار عظیم است و از طرفی حجم تولید در چین نیز بسیار وسیع است. بسیاری از تولیدکنندگان نمی‌دانند چگونه کالای خود را به ما برسانند. نمایشگاه گوانجو مکان مناسبی برای هر دو طرف است."""

نیل گشت