بلوار باند شانگهای

بلوار باند، در امتداد خیابان جیلینگ در جنوب تا پل وای بای دو در شمال، به طول 1.5 کیلومتر در کناره غربی رود خانه هوانگ پو واقع شده است.

با قدم زدن در طول خیابان جانگ شان، گردشگرها نه تنها می توانند از بازدید مناظر رودخانه هانگ‌پو لذت ببرند بلکه می‌توانند نگاهی به توسعه و تحولات منطقه لوجیازو بیندازند.

سازه‌های معماری اطراف بلوار باند به عنوان فخرهای معماری دنیا، شامل کلیه ساختمان‌ها در سبک‌های گوتیک، باروکیو، رومن، کلاسیک، رنسانس و ترکیبی از سبک‌های غربی و چینی است. بلوار باند شانگهای مکانی رومانتیک برای زوج‌های رومانتیک می‌باشد.

دیوار عشاق بلوار باند

این دیوار با طول 1700 متر، ساختاری خاص دارد که می تواند در مقابل سیل مقاومت داشته باشد. این دیوار با 140 هزار قطعه آجر و گرانیت رنگارنگ با 32 بالکن نیم دایره در مقابل رودخانه هانگ پو و 64 پرژکتور درجهت بالکنهای ذکر شده ساخته شده است.

جایگاه ها با 21 تراس کاسه شکل، عمارت های 6 وجهی تابستانی و نیمکت هایی با اشکال گوناگون طراحی شده اند.

نمایشگاه معماری دنیا

ماهیت بلوار باند، معماری باند است که "نمایشگاه معماری دنیا" نامیده شده است. مشهورترین ساختمان‌های بانک‌های چین، هتل پیس، ساختمان گمرک، ساختمان بانک اچ اس بی در اینجا قرار گرفته‌اند. ساختمان‌های مذکور از لحاظ معماری رنگ و خط افق هماهنگی دارند. صرفه نظر از صرف‌کردن زمان و طول مدت قدم زدن بین ساختمان‌ها، شما می‌توانید از شکوه، زیبایی و بلند مرتبگی ساختمان‌ها لذت ببرید. زمان پیشنهاد شده برای بازدید شب هنگام است که چراغ‌های الوان شهر روشن می‌باشند.

قدم‌زدن در امتداد بلوار باند شیوه‌ای عالی برای لذت بردن از شنل شب در شانگهای است.

هزینه استفاده از کشتی کروز عصر هنگام رودخانه هانگ پو و روشنایی شب هنگام شهر باند برای هر نفر 63 دلار امریکا می‌باشد.

هزینه استفاده از برنامه تماشایی آکروباتیک و قدم زدن در امتداد بلوار باند برای هر نفر 40 دلار امریکا می باشد.

اطلاعات سفر

مکان: شانگهای، خیابان جانشان شرقی یک

ارزیابی: چشمگیر ترین مکان جهت بازدید در شانگهای

نیل گشت