بهترین زمان سفر به شهر گویلین

به طور کلی، بهترین زمان سفر به گویلین، بین ماه‌های مارس تا نوامبر است اما بد نیست بدانید که شهر گویلین در تمام ماه‌های سال چیزی برای عرضه به مسافران دارد و هیچ کس دست خالی از این سفر باز نخواهند گشت.

شناخته‌ شده ترین جاذبه گردشگری شهر گویلین، رودخانه لی است و گفته می‌شود که این رودخانه، گویای تمام ویژگی‌های شهر گویلین می‌باشد. شهر گویلین در فصل بهار گرم است اما بارندگی‌هایی نیز در این فصل اتفاق می‌افتد. در روزهای بارانی، رودخانه لی و کوه‌های اطراف آن پوشیده از مه هستند و نمایی فوق‌العاده بی‌نظیر و خاص ایجاد خواهد شد.

اگر قصد دارید در فصل بهار به شهر گویلین سفر کنید، برنامه سفر خود را به بعد از تاریخ اول تا سوم ماه مارس موکول کنید زیرا این تاریخ، ایام تعطیلات رسمی کشور چین و یکی از شلوغ‌ترین زمان‌های ممکن است.

سفر در فصل تابستان نیز زیبایی‌های خاص خود را خواهد داشت زیرا این فصل بهترین زمان کروزسواری در رودخانه لی می‌باشد. همچنین می‌توانید از آبشار Gudong که در فاصله 26 کیلومتری شهر گویلین قرار دارد دیدن نمایید.

آب و هوای گویلین در فصل پاییز بسیار مناسب است و اکثر گردش‌گران ترجیچ می‌دهند در اواخر ماه سپتامبر و اواسط نوامبر و زمانی که مزارع برنج به رنگ طلایی در می‌آیند به این شهر سفر کنند.

نیل گشت