10 مرکز خرید برتر در شانگهای

آیا در حال برنامه‌ریزی برای سفر به شانگهای هستید؟ شانگهای با خیابان‌های تجاری شلوغ و مراکز خریدی که گردشگران را به سمت خود جلب می‌کند، بهشت خرید کردن است. مراکز خرید شانگهای بسیار به‌روز هستند زیرا شانگهای پنجره‌ی چین مدرن است.

مهم نیست که شما علاقه‌ی افراطی به خرید دارید یا خیر، بازدید کردن از مراکز خرید شانگهای می‌تواند دلپذیر باشد. بسیاری از مراکز خرید در مراکز تجاری شلوغ واقع‌شده‌اند. ما مراکز خرید لوکس با غذاهای مطبوع و هر آنچه شما نیاز دارید را برای شما گرد هم آورده‌ایم. اکنون در طول سفر به شانگهای به همراه خود کیف پول خود را بیاورید تا از 10 مرکز خرید، به خرید بپردازید.

به‌هرحال اگر به مراکز خرید با قیمت‌های ثابت علاقه‌ای ندارید، می‌توانید به 10 مرکز خرید برتر شانگهای بروید و قدرت چانه‌زنی خود را ارزیابی کنید.

شماره‌ی 1: مرکز خرید IFC شانگهاینام بازار به زبان چینی: 上海国金中心商场

آدرس: شماره‌ی 8 خیابان قرن، پودانگ، شانگهای

آدرس بازار IFC شانگهای به زبان چینی: 世纪大道8号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هر روز

توضیح مختصر: این مرکز خرید، یکی از مدرن‌ترین مراکز خرید شانگهای می‌باشد به گونه‌ای که محیط خرید زیبا و راحتی را برای شما فراهم می‌آورد. باید اشاره کرد که سرویس‌های بهداشتی در این مرکز خرید بسیار تمیز هستند.

در B2 جایگاه‌های غذای سبک بسیاری وجود دارند که طعم‌های ژاپنی بسیار معروف ارائه می‌دهند. کل مرکز خرید با رنگ‌های عالی تزئین شده است. طراحی آن بسیار مجلل است. چندین نام تجاری برتر بین‌المللی در اینجا دیده می‌شوند و مجموعه‌ای از کالاهای لوکس را برای شما به ارمغان می‌آورند.


شماره‌ی 2: کاخ 66恒隆广场آدرس:

شماره‌ی 1266 غرب خیابان نانجینگ، منطقه‌ی جینگان، شانگهای

آدرس مرکز خرید به زبان چینی: 南京西路1266号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هرروز

توضیح مختصر: کاخ 66 یک مجتمع تجاری و اداری است که از یک مرکز خرید و دو آسمان‌خراش تشکیل‌شده است. با 66 طبقه، کاخ 66 بلندترین سازه در منطقه‌ی پوکسی شانگهای است. با وارد شدن به این کاخ این احساس را خواهید داشت که گویی در یک خیابان راه می‌روید و می‌توانید نگاهی نیز به مغازه‌ها داشته باشید. بسیاری از نام‌های تجاری به‌روز دنیا این مرکز را برای نمایندگی خود در شانگهای انتخاب کرده‌اند. کاخ در بازه‌های زمانی مختلف، مُد خود را تغییر می‌دهد، این مرکز خرید از طراحان و مدل‌های مختلف در سراسر جهان استفاده می‌کند.


شماره‌ی 3: مرکز خرید جیوو گوآنگنام مرکز خرید جیوو گوآنگبه زبان چینی: 久光百货

آدرس: شماره‌ی 1618 غرب خیابان نانجینگ، شانگهای

آدرس مرکز خرید جیوو گوآنگ شانگهای به زبان چینی: 南京西路1618号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هرروز

توضیح مختصر: حمل‌ونقل راحت باعث می‌شود که شما به‌راحتی به مراکز خرید شانگهای بروید، می‌توانید به این منظور از خط‌های 2 تا 7 مترو استفاده کنید. جیو گوآنگ یک ساختمان هواپیمایی است که با شرکت جیو گوآنگ هنگ‌کنگ و گروه هُلدینگ جیو بایی شانگهای تأمین سرمایه می‌شود. این بازار، مرکزی است که نام‌های تجاری بزرگی مانند بوربری، تیفانی، آگنس بی، باللی، سلین، سی کی کلوین کلین، دانهیل، توماس پینک، اُمگا، ورتو، اُآچ، هوگو باس و... را به خود جلب می‌کند. از سوپر مارکت‌ها و غذاخوری‌های طبقه‌ی زیر زمین غفلت نکنید!


شماره‌ی 4: میدان تایمزآدرس: شماره‌ی 500 خیابان ژانگیانگ، پوودانگ، شانگهای، 张杨路500号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 روزانه

توضیح مختصر: شما می‌توانید سوار خط 9 مترو شوید و در ایستگاه خیابان شانگچنگ 商城路地铁站 پیاده شده و از خروجی 1 به‌طرف مرکز خرید بروید. میدان تایمز توسط شرکت معروف طراحی پاناما طراحی‌شده است. در ساخت این میدان از سبک طراحی اروپایی استفاده‌ شده و به همین دلیل این میدان به یک مکان زیبا و باارزش در شانگهای تبدیل‌شده است. این میدان یکی از مراکز خرید شانگهای به شمار می‌آید.


شماره‌ی 5: مرکز خرید نام تجاری برترنام مرکز خرید به زبان چینی: 正大广场

آدرس: شماره‌ی 168، خیابان لیوجیزائو خی، پوندانگ، شانگهای

آدرس مرکز خرید به زبان چینی: 陆家嘴西路168号正大广场

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هرروز

توضیح مختصر: سوار خط 2 مترو شوید و در ایستگاه لیوجیزائو (陆家嘴) پیاده شوید. مرکز خرید نام تجاری برتر که در منطقه‌ی لیوجیزائو پوندانگ واقع‌شده است، یکی از تأثیرگذارترین مراکز اداری و مالی در شانگهای است. این ساختمان، یک مرکز خرید با امکانات کامل تفریحی و خرید است. مرکز خرید نام تجاری برتر دارای 13 طبقه و صدها مغازه است که 70 رستوران و کافه نیز در این مرکز حضور دارند. به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین ولی بهترین مراکز خرید شانگهای، مرکز خرید نام تجاری برتر توسط صدها هزار نفر در روز مورد بازدید قرار می‌گیرد. وقتی‌که به شانگهای رسیدید از این مرکز خرید دیدن کنید.


شماره‌ی 6 دروازه‌ی عظیمنام بازار دروازه‌ی عظیم به زبان چینی: 港汇广场

آدرس: شماره‌ی 1 در خیابان هُنگ کیوآئو، شانگهای

آدرس مرکز خرید دروازه ی عظیم به زبان چینی: 虹桥路1号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 روزانه

سوار خط 9 مترو شوید و در ایستگاه خیوجیوهای (徐家汇) پیاده شوید و از خروجی 19 به سمت مرکز خرید بروید. دروازه‌ی عظیم یک مجتمع اداری است که دارای دو آسمان‌خراش در منطقه‌ی خیوجیوهای شانگهای است. این مکان یکی از پر بازدیدترین مکان‌های شانگهای است. به‌خصوص در شب‌هنگام که به‌طور کامل روشن می‌شود. مرکز خرید کاخ دروازه‌ی عظیم دارای شش طبقه مغازه است که صدها مغازه را در خود جای‌داده است و در طبقه‌ی زیرزمین محل خرید واقع‌شده است. اجناس این مغازه‌ها توسط چینی‌ها تأمین می‌شوند و قیمت‌ها در آنجا پایین است.


شماره‌ی 7: می لانگ ژن ایستان شانگهاینام مرز خرید می‌لانگ ژن ایستان به زبان چینی: 梅龙镇伊势丹

آدرس: شماره‌ی 1038 خیابان غربی نانجینگ، شانگهای

آدرس مرکز خرید به زبان چینی: 南京西路1038号

ساعات کار:10.00 تا 9.30 شب (هرروز)

توضیح مختصر: سه دقیقه با ایستگاه خیابان غربی نانجینگ در خط دو مترو فاصله دارد. ایستان (伊勢丹) یک مرکز خرید ژاپنی است. ایستان که در شینجیکو ژاپن دفتر دارد در کل ژاپن و شرق آسیا شعبه‌هایی دارد که عبارت‌اند از پوم پن، بانکوک، جینان، کائوشیونگ، کوالا لامپور، سلنگور، سنگاپور و تیانجن و ... می لانگ ژن ایستان دومین فروشگاه زنجیره‌ای ایستان از مراکز خرید شانگهای است. خدمات و محصولات عالی، چیزی است که از این فروشگاه زنجیره‌ای می‌توانید انتظار داشته باشید.


شماره‌ی 8 میدان تایمز شانگهاینام بازار به زبان چینی: 大上海时代广场

آدرس: شماره‌ی 99 خیابان هوهوای، شانگهای

آدرس بازار به زبان چینی: 淮海中路99号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هرروز

توضیح مختصر: 3 دقیقه پیاده‌روی تا ایستگاه شماره‌ی 8 و پنج دقیقه پیاده‌روی تا خط 1 هائونگ پی جنوبی. میدان تامیز شانگهای یک آسمان‌خراش در شانگهای است. این مرکز به دلیل کیفیت بالای محصولات و جشن‌های سال نو معروف است.

میدان تایمز یک مرکز خرده‌فروش 7 طبقه دارد، برج اداری 30 طبقه و کاشانه‌های خدماتی 26 طبقه می‌توانند تجربه‌ای از صدها مغازه در زمینه‌ی وسایل به‌روز، سالن‌های زیبای و تفریحی را برای شما به ارمغان بیاورند. شما می‌توانید نام‌های تجاری زیادی در اینجا بیابید مانند گوچی، ورساچی، ویری، کوچ و غیره.


شماره‌ی 9 میدان سیتیکنام بازار به زبان چینی: 中信泰富广场

آدرس: شماره‌ی 1168، خیابان غربی نانجینگ، شانگهای

آدرس بازار به زبان چینی: 南京西路1168号

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هرروز

توضیح مختصر: 5 دقیقه از ایستگاه خیابان غربی نانجینگ در خط دو مترو. مرکز خرید در میدان سیتیک بسیار جادار و روشن است. از نام‌های تجاری مانند مک مارا، آلفرد دانهیل، اسپریت، شوو و کی ریپر، مایا آدیئو ویدئو میزبانی می‌کند. دارای سقف یکسانی با مرکز خرید وست گیت است، بنابراین مردم این دو مرکز خرید را یک مرکز خرید تصور می‌کنند. میدان سیتیک در طبقه‌ی بالایی خود به مشتریان لباس عرضه می‌کند. در طبقه‌ی همکف کیف پول شما را با دستگاه خودپرداز پر پول می‌کند و همچنین اطلاعاتی در مورد نمایش‌های مُد و عکس‌های گرفته‌شده در اختیار شما قرار می‌دهد.


شماره‌ی 10: کاخ هنگ‌کنگنام بازار به زبان چینی: 香港广场

آدرس: شماره‌ی 282 خیابان میانی هوهوای (نزدیک به خیابان جنوبی هوآنگپو)

آدرس بازار کاخ هنگ کنک به زبان چینی: 淮海中路282号(近黄陂南路)

ساعات کار:10.00 تا 22.00 هرروز

توضیح مختصر: سوار خط 1 مترو شوید و در ایستگاه خیابان جنوبی هائونگ پی پیاده شده و از دروازه‌ی شماره‌ی 2 خارج شوید. به همین دلیل کاخ هنگ‌کنگ دارای سامانه‌ی حمل‌ونقل راحتی است و می‌توان به‌راحتی با خط 1 مترو به آنجا رفت. محیط خرید بسیار بزرگ و تمیز است. این مرکز برای مشتریان متوسط و سطح بالا می‌تواند کالا‌هایی باکیفیت بالا ارائه دهد.

نیل گشت