نمایشگاه های چین

نمایشگاه دندانپزشکی چین (Sino-Dental 2016)

نمایشگاه دندانپزشکی چین، 21 امین نمایشگاه بین المللی دندانپزشکی و کتفرانس های علمی و همچنین بزرگترین و جدیدترین نمایشگاه دندان و دندانپزشکی در ناحیه آسیا و اقیانوسیه می باشد.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی ابزار و ماشین آلات

CIMES 2016 – The 13th China International Machine Tool & Tools Exhibition

همه‌چیز درباره نمایشگاه سی ام ای اف (CMEF) شانگهای چین

سکوی خدمات رسانی جامع زنجیره ارزشی آسیا اقیانوسیه، بازار تجهیزات پزشکی با نمایش محصولات، نوآوری‌های تکنولوژی، تجاری، عملکردهای تبادلی علمی و آموزشی، یادگیری سی ام ای اف، نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی چین – نمایشگاه بین المللی طراحی و ساخت اجزاء بهار 2016 - 17 تا 20 آپریل ؛ چین شانگهای مرکز نمایشگاهی و قراردادهای ملی پائیز 2016 - 29 اکتبر تا 1 نوامبر ؛ چین مرکز نمایشگاهی و قراردادهای شنزن

نمایشگاه گوانجو چین 2016

نمایشگاه بین‌المللی کانتون واقع در شهر گوانجو در جنوب چین هر ساله دو بار برگزار می‌شود و در هر مرتبه شامل 3 فاز مختلف بوده که در هر فاز مشاغل خاصی در آن حضور دارند.

تاریخ نمایشگاه گوانجو چین 2016

نمایشگاه کانتون فیر گوانجو هر ساله در 2 نوبت و در تاریخ‌های زیر برای بازدید عموم برگزار می‌شود. تاریخ برگزاری این نمایشگاه در سال 2016 تاریخ میلادی : 15 آوریل الی 5 مِی و 15 اکتبر الی 4 نوامبر سال 2016 تاریخ شمسی: 27 فروردین الی 16 اردیبهشت و 24 مهر الی 14 آبان سال 1395 می‌باشد.

فازهای نمایشگاه گوانجو 2016

نمایشگاه بین‌المللی کانتون واقع در شهر گوانجو در جنوب چین هر سال در 2 نوبت برگزار می‌شود و در هر مرتبه شامل 3 فاز مختلف بوده که در هر فاز مشاغل خاصی در آن حضور دارند. در این نمایشگاه ۵۰ ارگان مختلف تجاری، متشکل از هزاران شرکت تولیدی و تجاری چینی و خارجی حضور دارند.

آنچه که بازدیدکنندگان باراولی و بارچندمی از نمایشگاه گوانجو چین لازم است بدانند

در این مطلب سعی شده است تجربه‌ی حضور متمادی 10 ساله از نمایشگاه گوانجو چین برای بازدیدکنندگان بار اولی و حتی بازدیدکنندگانی که سابقه‌ی حضور در این نمایشگاه را دارند آورده شود. با به کارگیری توصیه‌های زیر می‌توانید از اشتباهات کوچک که موجب هدر رفتن زمان و پول و انرژی شما می‌َشود جلوگیری کرده و بتوانید از اندک زمان موجود خود در تور نمایشگاه گوانجو چین، بیشترین بهره تجاری و تفریحی را ببرید.

نقشه راهنمای بازدید از نمایشگاه گوانجو 2016

نمایشگاه کانتون فیر چین معروف به نمایشگاه گوانجو، هر سال در دو دوره و هر دوره در سه فاز مختلف برگزار می‌شود. نمایشگاه گوانجو به یکی از بزرگترین گردهمایی‌های تجار سراسر دنیا تبدیل شده است.

راهنمای تصویری بخش‌های مختلف نمایشگاه گوانجو 2016

در این مقاله بخش‌های مختلف فازهای اول و دوم و سوم نمایشگاه گوانجو چین به کمک نقشه نشان داده شده است. با مطالعه این مقاله خواهید توانست به راحتی قسمت مورد نظر خود در نمایشگاه چین را بیابید.

چرا از نمایشگاه گوانجو بازدید کنیم؟

نمایشگاه گوانجو یکی از بزرگترین رویدادهای جهانی در عرصه تجارت و بازرگانی جهانی می‌باشد. نمایشگاه گوانجو میعادگاه تاجران بزرگ دنیا و بزرگترین تولیدکنندگان از سراسر دنیاست. این نمایشگاه هر سال دو مرتبه و در هر دوره در 3 فاز مختلف با حضور صنایع گسترده برگزار می‌شود.

نیل گشت