شهر باستانی Huangyao

شهر باستانی Huangyao در Guangxi، بخش Zhaoping و در فاصله 200 کیلومتری گویلین قرار دارد. در این شهر 1042 ساله که مساحتی حدود 1 کیلومتر مربع دارد، مجموعه‌ای از آثار باستانی حفظ و نگهداری می‌شوند. فرم زمین شناسی این شهر باستانی نوعی karst می باشد و در آن 8 گردشگاه باستانی سنگ فرش شده با سنگ مرمر و همچنین خانه‌های مسکونی عجیب به سبک ساختمان‌های سلسله های مینگ و چینگ را خواهید دید. در شهر باستانی Huangyao بیش از 20معبد، 10 خانه، سالن های اجتماعات و پله‌های قدیمی وجود دارند.

شهر باستانی Huangyao در گذشته به محل تجارت و کسب و کار مشهور بوده؛ بنابراین خانه‌های کنونی این شهر در گذشته فروشگاه و مغازه بوده‌اند. دوران سلسله چینگ (1636-1912)، اوج شکوفایی اقتصادی این شهر بوده به طوری‌که بیش از 300 هزار تاجر و بازرگان در این شهر حضور داشته‌اند که امروزه به 3000 نفر و دو خانواده اصلی به نام های Huang و Yao تقلیل یاقته‌‌اند. شهر Huangyao به عنوان یک شهر باستانی- فرهنگی، محلی برای تجربه سبک زندگی محلی و لذت بردن از تماشای ساختمان‌های نفیس و کهن این دیار است. گردشگران در این شهر با گشت‌وگذار درهر کوی و برزن، آثار ارزشمند و نفیسی را خواهند یافت.

کوهستان نزدیک شهر Huangyao نمایی 360 درجه و بسیار زیبا از مناظر اطراف شهر را به شما نماییش خواهد داد و کودکان محلی نیز مشتاقانه برای راهنمایی گردشگران آماده هستند.

بهترین زمان بازدید از شهر باستانی Huangyao از ماه سپتامبر الی نوامبر است که هوا معتدل بوده و انواع سبزیجات و میوه‌های تازه و خوشمزه در دسترس هستند.

اگر قصد بازدید از این شهر باستانی را دارید:

ساعات بازدید: تمام طول روز

زمان فروش بلیط: 7:30 - 17:30

مسیر: در ایستگاه اتوبوس گویلین سوار اتوبوس شده و به شهر باستانی بروید. اولین اتوبوس این خط راس ساعت 9 حرکت می‌کند.

نیل گشت