نقشه راهنمای بازدید از نمایشگاه گوانجو 2016

نمایشگاه کانتون فیر چین معروف به نمایشگاه گوانجو، هر سال در دو دوره و هر دوره در سه فاز مختلف برگزار می‌شود. نمایشگاه گوانجو به یکی از بزرگترین گردهمایی‌های تجار سراسر دنیا تبدیل شده است.

نقشه راهنمای نمایشگاه گوانجو

با توجه به گستردگی حضور حوزه‌های مختلف صنعتی تجاری در نمایشگاه گوانجو و فرصت کم بازدیدکنندگان، توصیه می‌شود قبل از سفر به چین، از طریق بروشورهای موجود نمایشگاه و مطالب ارائه شده، اطلاعات لازم از موقعیت و راه‌های دسترسی نمایشگاه را پیدا کرده تا بتوانید در آن فرصت کم چند روزه، حداکثر بهره‌وری ممکن را برای شغل و کسب و کار خود داشته باشید.

با استفاده از طرح زیر می‌توانید با موقعیت کلی نمایشگاه و سالن‌های آن و راه‌های دسترسی به نمایشگاه و اماکن مهم اطراف آن آشنا شده و از سردرگمی خود در روزهای نمایشگاه جلوگیری کنید.


مرکز خدمات ترجمه نمایشگاه گوانجو (ISC)

Interpretation Service Center: مرکز خدمات ترجمه نمایشگاه گوانجو (کانتون فیر) با اختصار ISC که در بالا با آیکنی قرمز رنگ نشان داده شده است و شما می‌توانید محل‌های آن را در نقشه اصلی بالا پیدا کنید، سازمانی فرعی و کمک دهنده در امور ترجمه برای شرکت کننده‌های خارجی در نمایشگاه می‌باشد. این سازمان خدمات مفید، معتبر و ارزنده‌ای در خصوص ترجمه و ارتباطات ما بین خریداران و فروشندگان ارائه می‌دهد.

زبان‌های تحت پوشش این مرکز شامل انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، فرانسه، روسی، ژاپنی، عربی و... می‌باشد. خدمات این مرکز فقط در زمان برگزاری نمایشگاه گوانجو در محل برگزاری آن می‌باشد و خارج از این محدوده زمانی و مکانی خدماتی ارائه نمی‌شود.

هزینه استفاده از خدمات ترجمه این مرکز برای زبان انگلیسی بین 400 تا 800 RMB به ازای هر روز و به ازای هر مترجم می‌باشد و برای سایر زبان‌ها بین 500 تا 1000 RMB به ازای هر روز و به ازای هر مترجم می‌باشد.

شما برای استفاده از خدمات این مرکز می‌توانید به دو شکل آنلاین و آفلاین درخواست خود را رزرو نمائید.

برای رززو آنلاین به مراجعه به آدرس زیر می‌توانید درخواست خود را در سایت مربوطه ثیژبت نمائید.

http://cantonfair.org.cn/en/interpreter/form.aspx

برای رزرو آفلاین در زمان‌هایی خارج از زمان برگزاری نمایشگاه می‌توانید با شماره‌های 86-20-89138662 یا 86-20-89138928 تماس گرفته یا از طریق آدرس ایمیل Email:ISC@cantonfair.org.cn درخواست خود را اعلام نمائید.

برای رزرو آفلاین در زمان‌هایی که نمایشگاه در حال برگزاری است می‌توانید با شماره‌های زیر در قسمت‌های مربوطه تماس بگیرید:

Area A:

تلفن‌های تماس: 86-20-89120096,86-20-89120097

در تصویر زیر به طور تقریبی محل استقرار مرکز خدمات ترجمه در Area A نشان داده شده است.Area B:

تلفن‌های تماس: 86-20-89130185,86-20-89130195

در تصویر زیر به طور تقریبی محل استقرار مرکز خدمات ترجمه در Area B نشان داده شده است.ثبت نام و دریافت کارت نمایشگاه گوانجو

Overseas Buyers' Registration: شما برای ورود به نمایشگاه باید در ابتدا کارت ورود به نمایشگاه را دریافت نمائید. برای دریافت کارت نمایشگاه شما باید پاسپورت، یک قطعه عکس با ابعاد عکس برای پاسپورت (5cmx4cm) و کارت ویزیت بیزنس خود را به همراه داشته باشید. در نظر داشته باشید در صورتی که عکس یا کارت بیزنس همراه شما نباشد می‌توانید آن را در محل ثبت نام تهیه نمائید. هزینه ثبت‌نام نیز 100 RMB می‌باشد. محل‌های ثبت نام با آیکون مربوطه در تصویر ابتدای مقاله نشان داده شده است.


ایستگاه مترو در نمایشگاه گوانجو

Metro Station: اگر برای بازدید از نمایشگاه گوانجو قصد دارید که از مترو شهر گوانجو استفاده کنید، بهتر است بدانید که خط شماره 8 مترو شهر گوانجو از محل برگزاری نمایشگاه گوانجو (Pazhou) عبور می‌کند. دو ایستگاه متروی Xingangdong و Pazhou هر دو در خط شماره 8 مترو گوانجو قرار گرفته‌اند. ایستگاه Xingangdong در نزدیکی بخش A نمایشگاه (Area A) و ایستگاه Pazhou در نزدیکی بخش B‌ نمایشگاه (Area B) قرار گرفته است.

راهنمایی مسافرانی که قصد دارند از هتل Nanyang King’ Gate بوسیله مترو به محل برگزاری نمایشگاه مراجعه نمایند:

اگر شما نیز هتل 4 ستاره ننیانگ کینک را برای اقامت در شهر گوانجو انتخاب کرده‌اید بهتر است بدانید که ایستگاه متروی Tianpingjia واقع در خط 6 متروی گوانجو، در نزدیکی هتل قرار گرفته است. شما می‌توانید با کمتر از 100 متر پیاده‌روی به این ایستگاه دسترسی داشته باشید. با ورود به ایستگاه مترو و دریافت بلیط مترو (بلیط‌های اعتباری متروی گوانجو به شکل سکه‌های پلاستیکی سبز رنگ می‌باشند) وارد خطوط مترو گوانجو خواهید شد. همانند متروهای تهران و سایر شهرهای دیگر ایران، شما باید برای رسیدن به محل نمایشگاه گوانجو اصطلاحا دوبار خط عوض کنید. برخلاف متروهای ایران همانند تصویر زیر به محض ورود به جایگاه سوار شدن شما دو انتخاب پیش رو دارید.در ابتدا قطاری را انتخاب کنید که به سمت ایستگاه Changban (آخرین ایستگاه خط شماره 6) خواهد رفت. شما به کمک تابلوهای راهنما می‌توانید موقعیت خود و جهتی که قطار به آن سمت می‌رود را شناسایی کنید. توجه داشته باشید که در تابلوهای راهنما، ایستگاهایی که قطار از آن رد شده است به رنگ خاکستری کم رنگ و ایستگاه‌هایی که قطار انتخابی شما به آن سمت می‌رود به رنگ مشکی تیره خواهد بود. پس از سوار شدن در قطار انتخابی شما باید دقیقا در ایستگاه بعدی که Yangtang نام دارد از قطار پیاده شده و خط خود را به خط شماره 3 تغییر دهید. (به اصطلاح در این ایستگاه باید خط خود را عوض کنید). در ادامه دوباره سوار قطاری شوید که انتهای آن ایستگاه Panyu Square قرار دارد. در ادامه مسیر شما 6 ایستگاه دیگر پیش رو دارید تا به ایستگاه Kecun (محل برخورد خطوط شماره 3 و 8) برسید. در این ایستگاه شما مجددا باید خط خود را عوض کنید و در خط شماره 8 قطاری را انتخاب نمائید که به سمت ایستگاه Wanshengwei خواهد رفت. در ادامه مسیر شما پس از عبور از دو ایستگاه به ایستگاه‌های Xingangdong و Pazhou خواهید رسید. حال با توجه به اینکه قصد بازدید از کدام قسمت نمایشگاه را دارید در یکی از این دو ایستگاه از قطار خارج شده و به کمک تابلوهای راهنما به سمت محل برگزاری نمایشگاه مراجعه نمائید. تمام توضیحات داده شده در بالا را می‌توانید از طریق تصویر زیر مرور کنید.نیل گشت