هتل مارکوپولو (Marco Polo)

هتل مارکوپولو در منطقه تجاری یایونسون (Yayuncun) واقع شده است. این هتل دارای 315 اتاق می‌باشد و در فاصله 2 کیلومتری از شاخص‌های مشهور همچون مرکز قراردادهای بین المللی چین و مرکز قراردادهای بین المللی پکن، پارک 14000 هکتاری المپیک، استادیوم لانه پرنده و مرکز آبی واتر کیوب (Water Cube) و مرکز علوم ملی چین واقع شده است.

معرفی هتل مارکوپولو پکن (Marcopolo Hotel in Beijing)

از هتل مارکوپولو می‌توانید با 25 دقیقه رانندگی به فرودگاه بین المللی پکن و با 5 دقیقه قدم زدن به ایستگاه خط 5 مترو در شهر پکن برسید.

این هتل مابین دو خیابان مشهور برای غذا خوردن به نام‌های خیابان یایوسون فود (Yayuncun Food Street) و جین کوان فود پلازا (Jinquan Food Plaza) قرار گرفته است. در این خیابان‌ها غذاهایی متنوع با طعم‌های مختلف در بیش از 100 رستوران سرو می‌شود. این هتل همچنین دسترسی خوبی به مناطق کلیدی تجاری و آی تی همچون جانگ‌کوآن‌سون (Zhongguancun) و وان‌جینگ (Wangjing) دارد.

دسته بندی اتاق‌ها در طیف متنوع از اتاق‌های عالی تا اتاق‌های منحصر بفرد و سوئیت‌های مدرن و دارای تکنولوژی‌های مورد انتظار مردم است. هر اتاق داراری سرویس جداگانه، دوش بزرگ، وای فای با سرعت بالا، تلویزیون با گزینه‌های سرگرم کننده متنوع و خدمات برتر و هوشمند هستند.

از فضای دلنشین کافه 12 ساعته و رستوران می‌توانید برای سرو قهوه، چای و غذاهای چینی استفاده کنید.

برای رفع خستگی و استراحت می‌توانید از مرکز تناسب اندام و استخر سرپوشیده هتل که چشم‌اندازی به آسمان دارد استفاده کنید. سونا و جکوزی از امکانات استخر هتل به شمار می‌آیند. در طبقه چهارم هتل منحصر به فردترین آبگرم منطقه قرار دارد که با حضور در آنجا شلوغی و هجمه‌های شهر را پشت سر خواهید گذاشت.

این هتل برا انجام مناسبات تجاری و گردشگری فضایی را ترتیب داده است که تجار و بازرگانان و برگزارکنندگان جلسات و تورها بتوانند به منظور پیشبرد اهداف خود از این مکان بهره‌مند شوند.

اتاق‌های سوپریور (Superior Room) در طبقات ابتدایی با متراژ 33 مترمربع مناسب برای اقامت دو نفر هستند.

اتاق‌های دولوکس در طبقات فوقانی با میانگین مساحت 38 مترمربع و داشتن چشم‌انداز زیبایی از شهر پذیرای مهمانان هستند.

نیل گشت