هتل Mercure Wanshang Hotel

هتل مرکیور وانشانگ، هتلی 4 ستاره در شهر پکن چین می‌باشد.

معرفی هتل مرکیور وانشانگ پکن

هتل مرکور وانشانگ هتلی است 4 ستاره که عضور گروه Accor Hotels می‌باشد. این هتل نزدیک به Ring Road پنجم در غرب پکن می‌باشد. این هتل دارای 2 استخر، 4 زمین تنیس داخل سالن، سالن مجهز بدن سازی و 2 رستوران می‌باشد. از ویژگی‌های این هتل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1)این هتل در قسمتی از شهر بدون ترافیک واقع شده است.

2) جنب هتل مرکز Venda Plaza واقع شده است که تنها 2 دقیقه با هتل فاصله دارد و داراری رستوران های متنوع از جمله McDonald‌، KFC، Pizza Hut و رستوران‌هایی با غذاهای چینی و خارچی و برندهای معروف لباس همانند Zara و... می‌باشد. همچنین در طبقه پایین این پاساژ می‌توانید کلیه خرید خود را از فروشگاه Car Four‌ انجام دهید.

3) اتاق‌های لوکس و صبحانه غربی سازگار با ذائقه‌ی ایرانی‌ها و دسترسی به اینترنت رایگان

4) 37 کلیومتر فاصله تا فرودگاه، سی دقیقه فاصله تا مرکز شهر پکن و 5 دقیقه پیاده‌روی تا ایستگاه مترو

هتل 4 ستاره مرکیور وانشانگ (Mercure Wanshang Hotel) تنها 10 دقیقه (با مترو) با میدان تیان آنمن و شهر ممنوعه فاصله دارد. استخر سرپوشیده، جکوزی، زمین تنس، باشگاه بدنسازی و... تنها بخشی از امکانات این هتل چهار ستاره می‌باشند. اتاق‌های تزئین شده با مبلمان و دکوراسیون چوبی از ویژگی‌های این هتل می‌باشد. مهمانان می‌توانند خستگی روزانه خود را با شنا و ماساژ در استخر از تن خود خارج کنند.

رستوران هتل شامل دو نوع غذاهای چینی و غذاهای اروپایی است. بسته با ذائقه و طبع خود می‌توانید غذای مورد علاقه خود را سفارش دهید.

آژانس مسافرتی نیل گشت روز به عنوان یکی از چارتر کنندگان این هتل می‌تواند این هتل را با قیمت 60$ آمریکا به ازای هر شب اتاق دو تخته و یک تخته به مسافران عرضه نماید.


نیل گشت