پارک سنچری شانگهای

پارک سنچری شانگهای، یک شهر بزرگ، پرسرو صدا و پرانرژی است. با وجود تمام خستگی‌های موجود در این شهر، این پارک به عنوان "مدرن ترین" لقب یافته است، به همین علت تعداد زیادی از شهروندان شانگهای در جستجوی یک مکانی هستند که حتی برای لحظه خستگی‌های زندگی و آشوب‌های پرهیاهو را پشت سر بگذراند، یکی از زیباترین پارک‌های دنیا پارک سنچری شانگهای به حساب می‌آید.

این پارک که با معماری معماران انگلیسی طراحی شده است، ترکیبی از معماری فضای سبز شرق و غرب است. در این پرک شما می توانید تأثیرات معماری چمن و باغ های انگلیسی، ژاپنی و چینی را از طریق سبک های متفاوت منسجم و هماهنگ مشاهده فرمائید.

پارک سنچری شانگهای محور سبزی و آرامش سبزی و آرامش شهری است که در سرعت و نور کم شده است. این پارک با محوطه ی 140 هکتاری ، مکانی ایده آل جهت آرامش در کلان شهر شلوغی همچون شانگهای است.

این پارک 7 قسمت اصلی دارد:

1. محوطه روستایی

2. محوطه دریاچه ای

3. زمین چمن

4. محوطه حفاظت شده پرندگان

5. محوطه باغ بین المللی

6. محوطه گلف مینیاتور

7. محوطه چشم انداز

جزیره دریاچه پارک سنچوری شانگهای

پارک سنچری شانگهای یک دریاچه دارد که جزایر کوچکتری در خود داراست. گردشگران چین که به دنبال جاذبه‌های گردشگری این کشور هستند می توانند با اجاره کردن یک قایق از مناظر اطراف این جزیره در پارک سنچوری شانگهای لذت ببرند.

باغ پرندگان پارک

آرامش بخش ترین بخش در پارک شنیدن نغمه های گوش نواز پرندگان در طبیعت است.

در این پارک ذخایر گونه های تحسین برانگیز پرندگان را شاهد خواهید بود.

پارک کودکان

همانطور که تصور خواهید کرد، این پارک برای خانواده‌ها و کودکان بسیار معروف است. در این پارک بچه ها می‌توانند از محیط امن و طبیعی در کنار بزرگتر ها که در ارامش به سر می برند لذت ببرند.

ساعت گل سنچری با گلهای زیبای رنگارنگ و شاداب در انتهای خیابان سنچری پارک دریاچه جینگیتان: ( دروازه 1) بزرگترین دریاچه مصنوعی شانگهای با پرنده های مقیم در این دریاچه که همچون آئینه زمین را به آسمان دوخته است.

دیگر تفریحگاه های این پارک محوطه کنسرت فضای باز، آب نما، جنگل بابو، جزیره بامبو، باغ مونترال و زمین گلف هستند که هرکدام به نوبه خود بسیار جذاب و دیدنی هستند.

اطلاعات سفر به پارک سنچوری شانگهای چین

ساعت بازدید: 7:00 تا 18:00

توجه: ورود حیوانات به پارک ممنوع است.

نیل گشت