هتل ها

هتل Marriott Puxi

هتل بلند قامت ماریوت در منطقه شوجیاهوای (Xujiahui) شانگهای واقع شده است. این هتل دارای اتاق‌هایی است که پنجره‌های آن از کف تا سقف ادامه دارند. تلوزیون‌های این اتاق‌ها 32 اینچ هستند. باشگاه تناسب اندام 200 متر مربعی و استخر سرپوشیده از دیگر امکانات این هتل می‌باشد.

هتل Zhejiang International

هتل Zhejiang International از هتل های درون شهری هانگژو می باشد.

هتل Garden Hotel سوشو

در این هتل می توانید دسرسی آسان به مناطق مختلف شهر داشته باشید

هتل Sun World Dynasty

هتل سان ورد داینستی در خیابان وانگفوجینگ (Wangfujing) شهر پکن واقع شده است که با ظرافت سلطنتی و جذابیت مدرن و 395 اتاق مهمان، منعکس کننده عظمت شهر پکن چین می‌باشد.

هتل Baiyun Hotel گوانجو

اطلاعات کلی هتل بایون گواجو: موقعیت هتل: Yuexiu District تعداد اتاق: 588 اتاق آدرس هتل: 367 East Huanshi Rd, Yuexiu District, Guangzhou, China

هتل Lijiang WaterFall گویلین

هتل Lijiang WaterFall گویلین

معرفی هتل Yiwu Hotel ایوو

متن هتل Yiwu Hotel ایوو

هتل گومان شانگهای

هتل گومان شانگهای، پشت پارک چانگ فنگ (Changfeng Park) در چانگیگ (Changning) واقع شده است. شما برای رسیدن از این هتل تا گالری فیلم جکی جان تنها به 2 دقیقه پیاده‌روی نیاز دارید

هتل Nanyang Kings Gate

هتل دروازه‌ی پادشاه نانیانگ (گواندونگ) با استانداردهای پنج‌گانه‌ی شرکت هتل‌های پادشاه گواندونگ نانیانگ ساخته و تزئین شده و در ساخت آن به استانداردهای نظامی استان گواندونگ نیز توجه شده است و 600 میلیون یوآن در آن سرمایه‌گذاری شده است. این هتل در بخش مرکزی ناحیه‌ی تیانهه در شهر گوانجو قرار دارد، این هتل به کوه‌های زیبا و دلربای بایون مشرف است. از فرودگاه بین‌المللی بایون 45 دقیقه فاصله دارد. از مجتمع پاژو 20 دقیقه فاصله دارد. درنهایت 5 دقیقه طول خواهد کشید تا از ایستگاه راه‌آهن شرقی گوانجو به این هتل برسید.

هتل Kunlun پکن

هتل پنج ستاره Beijing Kunlun در مرکز پکن واقع شده است و امکاناتی همچون اینترنت رایگان، جکوزی، زمین تنیس، سونا، باشگاه مجهز، اجاره اتومبیل به مسافران، استخر و اتاق‌هایی رو به رودخانه Liangma و پخش موزیک چینی این هتل را به یکی از محبوب‌ترین هتل های پکن تبدیل کرده است. این هتل تا میدان ميدان تيان‌آن‌من و پارک Beihai و شهر ممنوعه 10 دقیقه با ماشین فاصله دارد. همچنین فاصله این هتل از ایستگاه قطار 14.5 کیلومتر و از ایستگاه مترو Dongzhimen حدود 4.8 کیلومتر است.

هتل Pan Pacific Suzhou

معرفی هتل پان پاسیفیک در شهر سوشو چین

هتل Golden River view

هتل Golden River view هتلی پنج ستاره در شهر شانگهای می‌باشد.

هتل Royal Garden

هتل رویال گاردن (Royal Garden) هتلی 5 ستاره در شهر گویلین می‌باشد.

هتل Royal International Hotel

هتل رویال اینترنشنال شانگهای، هتلی پنج ستاره در شهر شانگهای می‌باشد.

هتل OrientalBay International

هتل اورینتال بی اینترنشنال پکن (Beijing Oriental Bay International Hotel) هتلی پنج ستاره در نزدیکی مرکز شهر پکن می‌باشد.

هتل Mercure Wanshang Hotel

هتل مرکیور وانشانگ، هتلی 4 ستاره در شهر پکن چین می‌باشد.

هتل Wanjia International Hotel

هتل وانجیا اینترنشال، هتلی لوکس و 5 ستاره در شهار شیامن می باشد

نیل گشت